Tworzymy przestrzeń dla rozwoju pracowników

Jeżeli jesteś zainteresowany podniesieniem kompetencji swoich pracowników zachęcamy do skorzystania z możliwości jakie daje dofinansowanie szkoleń.

SZKOLENIA W RAMACH BAZY USŁUG ROZWOJOWYCH  

Co to jest baza usług rozwojowych (BUR)?
Jest to ogólnodostępna platforma, w której można zaleźć oferty usług rozwojowych (kursów, szkoleń itp.) Baza zawiera bardzo szeroką gamę ofert, gdzie każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca może znaleźć szkolenie, jakiego aktualnie poszukuje dla siebie lub swoich pracowników. Wszystkie firmy znajdujące się w BUR przeszły pomyślną weryfikację jakości świadczonych usług.

Co należy zrobić, aby skorzystać z dofinansowania?
Aby skorzystać z takiej formy dofinansowania szkoleń, należy zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia (lista firm znajduje się na stronie Bazy Usług Rozwojowych) i złożyć w niej wniosek o dofinansowanie naszego konkretnego szkolenia, które znajduje się w bazie.

Jak to działa?
Przedsiębiorca wyszukuje szkolenie na stronie BUR, następnie zgłasza się do operatora działającego na terenie województwa, właściwego dla miejsca zarejestrowania firmy. Operator po rozpatrzeniu wniosku nadaje przedsiębiorcy unikalny numer "ID wsparcia". Po podpisaniu umowy przedsiębiorca dokonuje zgłoszenia na usługę z umowy poprzez portal Bazy Usług Rozwojowych.

Zachęcamy do równoległego kontaktu z opiekunem szkoleń pod numerem (33) 300 31 45 lub za pośrednictwem poczty biuro@solberg-szkolenia.pl. Z chęcią podpowiemy Państwu jak przejść przez wszystkie procedury, jak również udzielimy informacji o wszystkich szkoleniach i kursach.

Warto wiedzieć, że każde szkolenie możemy zorganizować również w formie zamkniętej, dostosowanej do Państwa potrzeb. W tym celu przed kontaktem z Operatorem należy zgłosić się do opiekuna, w celu ustalenia szczegółów oraz indywidualnej oferty.

Procedury przyznawania środków różnią się dla każdego z województw. Poniżej przedstawiamy Państwu listę operatorów w każdym województwie, w którym zostało uruchomione dofinansowanie. Zachęcamy również do kontaktu z pracownikami naszej firmy pod numerem (33) 300 31 45 lub za pośrednictwem poczty biuro@solberg-szkolenia.pl

ZNAJDŹ NASZE SZKOLENIA W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH .

Lista operatorów