szkolenia online

Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort nauki zapraszamy na szkolenia w formie zdalnej. 

Szkolenia online to wygodna i wciąż bardzo efektywna propozycja pracy rozwojowej. 

Szkolenia online to w pełni interaktywne zajęcia z trenerem prowadzone na platformie do pracy zdalnej. Pracujemy metodami aktywnymi wykorzystując atrakcyjne techniki szkoleniowe, np. demonstracje, zadania indywidualne, pracę w grupach, case study, ćwiczenia, prezentacje video, testy i wiele innych

Każdy uczestnik otrzymuje przed szkoleniem link do platformy internetowej (na wskazany adres mailowy), na której znajdować się będzie pokój szkoleniowy online. Uczestnictwo nie wymaga żadnych, specjalnych oprogramowań: wystarczy, że komputer jest podłączony do Internetu (należy korzystać z przeglądarek: Google Chrome, Mozilla Firefox lub Safari). 

Przed szkoleniem badamy Państwa potrzeby szkoleniowe i oczekiwania poprzez ankietę online wysłana do 3 dni przed szkoleniem. 

W dniu szkolenia trener jest do Państwa pełnej dyspozycji, pracujemy na Państwa potrzebach, wzmacniamy efektywność w konkretnym zakresie.

Uczestnicy oglądają i słuchają na żywo tego, co dzieje się podczas szkolenia  oraz śledzą treści wyświetlane na komputerze prowadzącego. Uczestnicy mogą przez mikrofon komunikować się z trenerem i innymi uczestnikami kursu. 

Podczas szkoleń online pracujemy w grupach maksymalnie do 10 osób, jednak bardzo często pracujemy w mniejszych grupach z korzyścią dla uczestników.


Jak
wygląda
szkolenie?

Potrzebujesz laptopa wyposażonego w kamerkę oraz mikrofon, wygodnego siedzenia, kubka ulubionej kawy/ herbaty. Logujesz się do podanej przez nas aplikacji w umówionym czasie i terminie i pracujecie z trenerem online.

Nie trzeba pobierać oprogramowania. Aby wziąć udział w szkoleniu online potrzebny jest komputer, laptop, telefon lub tablet ze stabilnym internetem i bez blokad firmowych.

Link do szkolenia online generowany jest przed szkoleniem i ważny jest przez cały czas trwania szkolenia (uczestnik może połączyć się w dowolnym momencie).

Masz pytania
dotyczące
szkolenia?​

Napisz do nas

lub
zadzwoń

Pobierz załączniki