Szkolenia to nasza 
pasja.

Z wielką przyjemnością służymy doradztwem, pomocą i fachową wiedzą.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nasza profesjonalna obsługa oraz nasze inspirujące szkolenia spełniły Państwa oczekiwania.

Zadzwoń do 
wybranego konsultanta

Czekamy na Twój telefon +48 33 300 31 45 lub mail biuro@solberg-szkolenia.pl

Marzena Mrukwa

Zadzwoń, gdy szukasz szkolenia dla swojej firmy

W 2006 roku poznała branżę szkoleniową i od razu poczuła, że to miejsce dla niej. Po prawie 17 latach nadal uwielbia wstawać codziennie do pracy. Cieszy się niezmiernie na myśl o każdej rozmowie z klientem. Każdy mail, telefon, wysłany uśmiech i miłe słowo to jej motywacja do działania. Praca z klientami dodaje jej skrzydeł, gdyż jak często mawia „Robi to co kocha, kocha to co robi 🙂  Potrafi słuchać, co przekłada się na rozumienie potrzeb i oczekiwań klientów. Rzetelność i dbałość o Klienta to jej mocna strona, która pozwala zamknąć wiele transakcji. Budując zespół dużą wagę przywiązuje do pozytywnych relacji.

Koordynuje działanie zespołu sprzedażowego i trenerskiego. Planuje i odpowiada za rozwój oraz działania strategiczne firmy.

Marzena Jankowska

Zadzwoń, gdy szukasz szkolenia dla swojej firmy

Związana z rynkiem szkoleniowym od 2008 r. Perełka zespołu sprzedażowego Grupy Szkoleniowej SOLBERG. Pełna energii, entuzjazmu i zaangażowania w  to, co robi. Odpowiada za kontakt pomiędzy Państwem, a zespołem naszych Trenerów. Działa zawsze na najwyższych obrotach. Ma ogromną moc budowania relacji. Dokłada wszelkich starań, aby korzystając z naszej oferty byli Państwo w najwyższym stopniu zadowoleni, otrzymując produkt dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Praca z klientami pozwala jej wykorzystać atuty: dokładność, sumienność, energię w działaniu i  głos, który chwali nie jeden klient;)

Justyna Gawlas

Zadzwoń, gdy szukasz szkolenia dla swojej firmy

Świeży umysł, który dołączył do naszego zespołu ku naszemu wielkiemu zadowoleniu w 2022 roku. Zaraża nas uśmiechem i entuzjazmem, pozytywnie nastawiona do życia. Zajmuje się sprzedażą, pozyskiwaniem klientów, stara się, by kontakt z nią był wielką przyjemnością. Od pierwszych zawodowych kroków związana jest z obsługą klienta, którą stara się udoskonalać na każdym kroku.

Beata Begiert

Zadzwoń, gdy chcesz porozmawiać o współpracy

Koordynuje działanie biura, jest wsparciem działu sprzedaży i obsługi klienta. Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda troszkę trzeba poczekać. Otwarta na nowe, różnorodne doświadczenia, często podejmuje się nowych wyzwań. Kobieta wulkan, dynamiczna i zdecydowana, z głową pełną kreatywnych pomysłów. Odpowiada za kontakt z centrami konferencyjnymi oraz hotelami, przygotowuje wszelkie materiały szkoleniowe.

Masz pytania
dotyczące
szkolenia?​

Napisz do nas

lub
zadzwoń