SZKOLENIA INDYWIDUALNE "1 NA 1"

Tylko Ty i Trener
HIT na rynku szkoleniowym

Najbardziej ekskluzywna intensywna forma szkolenia na rynku – INDYWIDUALNY TRENING ROZWOJOWY

Forma szkolenia: szkolenie może zostać zrealizowana w siedzibie Klienta, w wynajętej sali szkoleniowej lub zdalnie w wersji online- to Ty wybierasz, którą formą zrealizujemy szkolenie.

SZKOLENIE 1 NA 1- a cóż to takiego?

SZKOLENIE 1 NA 1 jest dla Ciebie! Tylko Ty & Trener

Grupa Szkoleniowa SOLBERG wychodząc naprzeciw
Twoim oczekiwaniom przygotowała rozwiązanie

SZKOLENIE 1 NA 1

Najbardziej ekskluzywną intensywną formę szkolenia na rynku. Oceniane jest przez uczestników jako niesamowicie skuteczne narzędzie szkoleniowe.

 

 

W tym dniu nasz trener jest tylko do Twojej dyspozycji, pracujemy na Twoich potrzebach, wzmacniamy Twoją efektywność w konkretnym zakresie.

W związku z tym, iż istotą jest indywidualna praca trenera
z osobą szkoloną wymaga ona szczególnego zaangażowania obu stron- uczestnika, ale także trenera. 

Zakres zagadnień w 100 % dostosowany do potrzeb
i obszarów wymagających wzmocnienia uczestnika.

Jak wygląda szkolenie: 

Przed szkoleniem istotna jest rozmowa z trenerem (tel. lub wideokonferencja) pozwalająca omówić Twoje indywidualne oczekiwania oraz zakres obszarów do wzmocnienia. Na podstawie otrzymanych informacji stworzone zostanie indywidualne szkolenie „szyte na miarę” Twoich potrzeb, tak abyś otrzymał jak najwięcej korzyści. Podczas spotkania (online lub na żywo) trener skupia całą swoją uwagę wyłącznie na Tobie, na bieżąco otrzymujesz feedback ze strony trenera, wspólnie wypracowujecie najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania, które możesz wdrożyć już następnego dnia po szkoleniu.

Tematyka:

Dowolny temat szkolenia z zakresu umiejętności handlowych, kierowniczych, interpersonalnych, miękka windykacja należności, szkolenia komputerowe

Przykładowe tematy: