SZKOLENIA ONLINE

Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort nauki zapraszamy na szkolenia w formie zdalnej. 

Szkolenia online to wygodna i wciąż bardzo efektywna propozycja pracy rozwojowej. 

Szkolenia online to w pełni interaktywne zajęcia z trenerem prowadzone na platformie do pracy zdalnej. Pracujemy metodami aktywnymi wykorzystując atrakcyjne techniki szkoleniowe, np. demonstracje, zadania indywidualne, pracę w grupach, case study, ćwiczenia, prezentacje video, testy i wiele innych

Każdy uczestnik otrzymuje przed szkoleniem link do platformy internetowej (na wskazany adres mailowy), na której znajdować się będzie pokój szkoleniowy online. Uczestnictwo nie wymaga żadnych, specjalnych oprogramowań: wystarczy, że komputer jest podłączony do Internetu (należy korzystać z przeglądarek: Google Chrome, Mozilla Firefox lub Safari). 

Przed szkoleniem badamy Państwa potrzeby szkoleniowe i oczekiwania poprzez ankietę online wysłana do 3 dni przed szkoleniem. 

W dniu szkolenia trener jest do Państwa pełnej dyspozycji, pracujemy na Państwa potrzebach, wzmacniamy efektywność w konkretnym zakresie.

W trakcie szkoleń online wykorzystujemy następujące funkcjonalności: 

  • Interaktywna tablica, możliwość pisania mają wszyscy uczestnicy, efekt pracy można zapisać i pokazać w pokoju szkoleniowym, wszystkim uczestnikom szkolenia
  • pokazywanie ekranu, każdy uczestnik może udostępnić swój ekran
  • czat
  • przesyłanie testów, ćwiczeń podczas trwania szkolenia lub mailem przed rozpoczęciem szkolenia
  • dyskusje, burze mózgów
  • prezentacje multimedialne
  • materiały audiowizualne

Uczestnicy oglądają i słuchają na żywo tego, co dzieje się podczas szkolenia  oraz śledzą treści wyświetlane na komputerze prowadzącego. Uczestnicy mogą przez mikrofon komunikować się z trenerem i innymi uczestnikami kursu. 

Podczas szkoleń online pracujemy w grupach maksymalnie do 10 osób, jednak bardzo często pracujemy w mniejszych grupach z korzyścią dla uczestników.

Jak wygląda takie szkolenie?

Potrzebujesz laptopa wyposażonego w kamerkę oraz mikrofon, wygodnego siedzenia, kubka ulubionej kawy/ herbaty. Logujesz się do podanej przez nas aplikacji w umówionym czasie i terminie i pracujecie z trenerem online.

Nie trzeba pobierać oprogramowania. Aby wziąć udział w szkoleniu online potrzebny jest komputer, laptop, telefon lub tablet ze stabilnym internetem i bez blokad firmowych.

Link do szkolenia online generowany jest przed szkoleniem i ważny jest przez cały czas trwania szkolenia (uczestnik może połączyć się w dowolnym momencie).

Sprawdź nasze szkolenia online (przekierowanie na harmonogram)

Masz pytania dotyczące szkolenia? Z przyjemnością odpowiemy (33) 300 31 45, biuro@solberg-szkolenia.pl